پاورپوینت ملاک ها و معیارهای اساسی و ضروری برای ازدواج

توضیحات کامل :

قسمتی از متن :
پرسش مراجع
دختری ۲۰ ساله هستم .در حدود ۲ سال است با دختری همسن خودم در دانشگاه دوست شده ام. برادر این خانم انسان باشخصیتی است و تمایل دارند که با ایشان ازدواج کنم. احساس می کنم فرد مناسبی برای من می تواند باشد. فقط نمی دانم چه ملاکهایی برای ازدواج ضروری است و باید به چه نکاتی بیندیشم تا ازدواج موفقی داشته باشم؟ لطفاً راهنمایی کنید.

پاسخ روانشناس
خواهر گرامی! ازدواج امری مقدس و زیبا است, این که شما تصور می کنید فردی ایده آل خود را پیدا کرده اید خوب است. اما آیا به اندازه کافی نسبت به این آقا شناخت پیدا کرده اید؟ برای ازدواج از سوی دختران و پسران در جامعه امروزی ملاک های متفاوتی مطرح می شود که برخی از آنها اصلاً به هیچ وجه نمی تواند نشان دهنده این باشد که با در نظر گرفتن آنها می توان به موفق بودن ازدواج امیدوار بود. به عبارت دیگر مسائل اصلی کنار رفته و برخی

*مشاهده توضیحات بیشتر و کامل همراه با لینک دانلود*

دانلود پاورپوینت با موضوع مکانیسم‌های دفاعی روان کاوی، در قالب ppt و در 16 اسلاید

پاورپوینت زندگینامه گالیلئو گالیله شامل 30 اسلاید زیبا

پاورپوینت نوموفوبیا یا بی موبایل هراسی شامل 27 اسلاید زیبا

پاورپوینت زندگینامه جهان پهلوان تختی شامل 23 اسلاید زیبا

پاورپوینت بررسی معماری کاخ چهل ستون دارای 44اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت بررسی معماری حمام شیخ سلماس آذربایجان غربی

پاورپوینت آزمایش تجزیه آسفالت

ازدواج ,ملاک ,پاورپوینت ,اساسی ,معیارهای ,ها ,برای ازدواج ,و ضروری ,ضروری برای ,پاورپوینت ملاک ,اساسی و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Mahdyas مطالب اینترنتی freeefefefef دانلود برای شما بلاگ آزمایشی آقای رایمون 96364049 panjareinasim rapbist موسسه پژوهشی ماد دانش پژوهان