پاورپوینت آموزش درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( سرگذشت دفتر من )

پاورپوینت آموزش درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( سرگذشت دفتر من )

توضیحات کامل :

پاورپوینت سرگذشت دفتر من (درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی)

پاورپوینت درس دوم کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی ( سرگذشت دفتر من ) در 51 اسلاید بسیار زیبا و جذّاب جهت استفاده معلّم های گرامی در کلاس هوشمند و همچنین استفاده و آموزش و یادگیری بهتر مفاهیم درس در خانه برای دانش آموزان عزیز تهیه شده است . مطالب ارائه شده در این محتوای آموزشی کاملاَ مطابق با کتاب علوم تجربی کلاس ششم ابتدایی می باشد . دانش آموزان با مشاهده و مطالعه ی این فایل آموزشی با مفاهیمی مانند : تاریخچه ثبت اطلاعات بشر از عصر باستان تا حال حاضر ، مواد طبیعی و مصنوعی ، کاغذ و انواع آن ، تاریخچه اختراع کاغذ ، کاربردهای کاغذ در زندگی ، مراحل تولید کاغذ ، تغییرات فیزیکی و شیمیایی ، بازیافت و اهمیّت آن و . آشنا می شوند . همچنین دراین پاورپوینت آموزشی پاسخ همه فعالیت ها و آزمایش ها و کاوشگری های مربوط به درس را نیز مطالعه خواهید نمود . در پایان این محتوای آموزشی ، نمونه سئوالات متن درس دوم جهت استفاده برای سنجش اطلاعات دانش آموزان همراه با پاسخ آن درج شده است .

*مشاهده توضیحات بیشتر و کامل همراه با لینک دانلود*

دانلود پاورپوینت با موضوع مکانیسم‌های دفاعی روان کاوی، در قالب ppt و در 16 اسلاید

پاورپوینت زندگینامه گالیلئو گالیله شامل 30 اسلاید زیبا

پاورپوینت نوموفوبیا یا بی موبایل هراسی شامل 27 اسلاید زیبا

پاورپوینت زندگینامه جهان پهلوان تختی شامل 23 اسلاید زیبا

پاورپوینت بررسی معماری کاخ چهل ستون دارای 44اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت بررسی معماری حمام شیخ سلماس آذربایجان غربی

پاورپوینت آزمایش تجزیه آسفالت

، ,درس ,پاورپوینت ,ششم ,ابتدایی ,تجربی ,ششم ابتدایی ,علوم تجربی ,کتاب علوم ,درس دوم ,دفتر من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قیمت لپ تاپ | خرید لپ تاپ | معرفی لپ تاپ گوگلش کن سریال و فیلم, داستان, معرفی, عکس بازیگران یک تبسم کافیست! یه مامان که نمیخواد فقط مامان باشه bazoftmedu مد و استايل خوشحالي2 نگاره ی پیچک کاربرد GIS و RS در علوم زمین