پاورپوینت مدیریت از طریق گشت زنی MBWA

پاورپوینت مدیریت از طریق گشت زنی MBWA

مقدمه

مدیری را در یک دفتر شیک با مبلمان چرم و دیوارهای طرح چوب در نظر بگیرید. او پشت میزی پر از مطالب مهم کاری که همه به توجه او نیاز دارند؛ نشسته است. آنقدر مشغول است که هیچ اهمیتی به اتفاقاتی که بیرون از این چهاردیواری درجریان است، نمی دهد. به قدر کافی در داخل دفتر، کار هست!

چنین رئیسی، مرعوب کننده و غیرقابل دسترسی است. اما واقعیت این است که، در بسیاری از سازمان ها چنین وضعیتی وجود دارد. شما می خواهید چگونه رئیسی باشید؟ آیا می خواهید دور از دسترس و غرق در مقام شامخ و پراهمیت خود باشید؟ یا می خواهید بدانید بیرون <<در سنگرها>> چه خبر است؟

برای آنکه به عنوان رئیس ستایش شوید نیازی نیست دور از دسترس و تافته ی جدابافته باشید؛ خرد، دانش و تخصص تان برای رسیدن به این هدف کافی است. اگر به دور خود دیوار بکشید، اعضای تیم تان قادر نخواهند بود تا از تجربیات شما استفاده کنند و این باعث تضعیف فرآیندهای حل مسئله و تصمیم گیری خواهد شد. در تماس بودن می تواند یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت باشد. هرچقدر بیشتر با افراد تیم در تماس باشید بهتر می فهمید چه چیزی به آنها انگیزه می دهد و چه اتفاقاتی در جریان است و می توانید راه حل هایی بیابید که هم نیازهای افراد گروه و هم نیازهای شرکت تان را برآورده کنند .

*مشاهده توضیحات بیشتر و کامل همراه با لینک دانلود*

دانلود پاورپوینت با موضوع مکانیسم‌های دفاعی روان کاوی، در قالب ppt و در 16 اسلاید

پاورپوینت زندگینامه گالیلئو گالیله شامل 30 اسلاید زیبا

پاورپوینت نوموفوبیا یا بی موبایل هراسی شامل 27 اسلاید زیبا

پاورپوینت زندگینامه جهان پهلوان تختی شامل 23 اسلاید زیبا

پاورپوینت بررسی معماری کاخ چهل ستون دارای 44اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت بررسی معماری حمام شیخ سلماس آذربایجان غربی

پاورپوینت آزمایش تجزیه آسفالت

خواهید ,تان ,باشید؟ ,دسترس ,هم ,چنین ,می خواهید ,هم نیازهای ,از دسترس ,دور از ,پاورپوینت مدیریت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله جایی برای نگفته ها behtarinha-ir خانواده سبز فردا روزِ منو تو فروشگاه موبایل آموزشگاه زبان اینترنتی حکمت 1digimaster داستانک کتابخانه امام خمینی (ره)فلاورجان دلبسته یاران خراسانی خویشم